Регуляторні акти

проект регуляторного акту №14/3 від 25.01.2017 р.

аналіз регуляторного впливу

регуляторний акт - рішення № 17/1 від 31.03.2017 р.

рішення виконкому про внесення змін до Плану діяльності Кам'янської сільської ради з РА

проект регуляторного акту № 19/2 від 23.05.2017 р.

аналіз регуляторного

регуляторний акт - рішення № 21/2 від 14.07.2017 р.

звіт про базове відстеження РА "Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кам’янської сільської ради на 2018 рік"

звіт про базове відстеження РА «Про встановлення ставок орендної плати за землю по Камянській сільській раді»

рішення виконавчого комітету № 03 від 14.11.2017 р. "Про прийняття  плану діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік"

рішення виконавчого комітету № 06 від 13.02.2018 р. "Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік"

проект регуляторного акту

проект регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік» та аналіз регуляторного впливу, експертний висновок.

проект регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» та аналіз регуляторного впливу, експертний висновок.

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Рішення 29 сесії № 29/4 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік»

Рішення 29 сесії № 29/5 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік»

Рішення 29 сесії № 29/6 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік»

Рішення виконкому "Про прийняття  плану діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік"

проект регуляторного акту "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік" та аналіз регуляторного впливу, експертний висновок.

проект регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу, експертний висновок.

проект регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу, експертний висновок.

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2020 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Аналіз регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» з урахуванням пропозицій Державної регуляторної служби України

Рішення 35 сесії № 35/8 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2020 рік»

Рішення 35 сесії № 35/9 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2020 рік»

Рішення 35 сесії № 35/10 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Про прийняття  плану діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

про оприлюднення проектів регуляторних актів

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік»

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

Проекти регуляторних актів Кам’янської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено  постійною комісією сільської ради з питань з планування, бюджету і фінансів.

Основною метою прийняття регуляторних актів є встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік, встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2021 рік, встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік

Проекти регуляторних актів та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному сайті Кам’янської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу кожного за адресою: 92332, вул. Пульного, 2а, с.Кам’янка, т.9-62-22, e-mail: kamyanskarada96222@ukr.net

Дата оприлюднення повідомлення 14 травня 2020 року.

Голова постійної комісії з питань

планування, бюджету і фінансів                                       О.К.Калюжний

оприлюднення ПРОЕКТУ регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу

оприлюднення ПРОЕКТУ регуляторного акту «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу