Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація.

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ № 555 від 25 травня 2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських та державних інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» Кам'янська сільська рада повідомляє про прийняте рішення № 25/2 від 22 листопада 2017 року про розробку генерального плану с. Кам'янка Кам'янської сільської ради,  Новопсковського району, Луганської області.Обґрунтовані та належно оформлені пропозиції щодо врахування громадських інтересів подаються в письмовому вигляді, у відповідності до ч.6, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», до Кам'янської сільської ради з дня опублікування оголошення на протязі місяця за адресою: 92332, вул. Пульного,  № 2-А с. Кам'янка, Новопсковського району, Луганської області. Довідки за телефоном: (06463) 9-62-45.