Для громадськості

Рішення по розробку генерального плану с.Кам'янка №25/2 від 22.11.2017 року та повідомлення

Рішення про затвердження програми розроблення містобудівної та землевпорядної документації

Оголошення Кам’янська сільська рада повідомляє про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 12263 від 13.02.2018 року) нежитлової одноповерхової будівлі в центрі села за адресою: с.Кам’янка, вул.Пульного, буд.2 в. Заяви та зауваження щодо прав на даний об’єкт приймаються за адресою: с.Кам’янка, вул..Пульного, 2а, тел.. 9-62-22.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проектів регуляторних  актів  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».

Проекти рішень Кам’янської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на 2019 рік», «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік» розроблено  постійною комісією сільської ради з питань з планування, бюджету і фінансів та постійною комісією з АПК, охорони навколишнього середовища, благоустрою та соціального захисту населення.

Проекти регуляторних  актів та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному сайті Кам’янської сільської ради http://kamyanka.rada.org.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проектів регуляторних  актів та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92332, вул. Пульного, 2а, с.Кам’янка, т.9-62-22, e-mail: kamyanskarada96222@ukr.net

Голова постійної комісії з з питань з планування, бюджету і фінансів                             О.К.Калюжний

Голова постійної комісії з АПК, охорони навколишнього середовища, благоустрою  та соціального захисту населення     С.Ф.Нарожний

ПОВІДОМЛЕННЯ На виконання постанови КМУ від 24.05.2017 р. №483, на 28 сесії від 14.03.2018 року Кам’янською сільською радою  було переглянуто та прийнято рішення № 28/3 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік» та № 28/4 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2018 рік». Вказані рішення оприлюднено в 28 сесії ради від 14.03.2018 р.