Безхазяйне майно

Повідомлення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна за адресою: с.Кам'янка, по вул.Набережна, № 50, рішення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, індексний номер 31703504 від 04 жовтня 2016 року.

Повідомлення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майназа адресою: с.Кам'янка, по вул.Пульного, № 2в, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно № 12263 від 13.02.2018 року. Рішення виконавчого комітету сільської ради № 06 від 09.01.2018 р.

Рішення 29 сесії №29/10 "Про взяття на баланс Кам'янської сільської ради безхазяйного нерухомого майна, що знаходиться за адресою с.Кам'янка, вул.Набережна, буд. 50"

Рішення 30 сесії № 30/6 "Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування Кам’янської сільської ради (безхазяйне нерухоме майно по вул.Набережній, буд.50)